دانلود فایل word بررسی نرم افزار حسابداری شرکت سایپا یدک

دانلود فایل word بررسی نرم افزار حسابداری شرکت سایپا یدک

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود فایل word بررسی نرم افزار حسابداری شرکت سایپا یدک دارای 60 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود فایل word بررسی نرم افزار حسابداری شرکت سایپا یدک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

بخشی از فهرست مطالب پروژه دانلود فایل word بررسی نرم افزار حسابداری شرکت سایپا یدک

مقدمه

كار با نرم افزار

طراحی فیزكی

بانك اطلاعاتی وجداول آن

نمودار ER

تجزیه وتحلیل سیستم

دیاگرام متن

دیاگرام جریان داده ها در سطح كلی

DFD پذیرش خودرو

DFD ترخیص خودرو

DFD انبار

DFD جستجو

كد نویسی

مقدمه :
با سلام به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عج) و نایب بر حقش حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای با هدف رشد وپیشرفت جلو آمدیم ،با سعی وتلاش شبانه روزی به راه افتادیم .حال این همه خستگی ارمغان شرینی برایمان دارد ، برای ایران سرافراز.
برانیم در سال تحاد ملی وانسجام اسلامی این خاك عزیز رااز وابستگی به غرب وشرق برهانیم، آباد وآزادش كنیم با همتی شگرف ، من وتو .
ایران سبز را باید طلایی كرد واینها همه از اندیشه من وتو می تراود و هدف من از ساخت این برنامه جایگزینی سیستم های قدیم . تحت Dos نمایندگی های شركت سایپا یدك به سیستم های نوین وآسان تر كردن مراحل انجام كار در جهت برداشتن گامی به سوی جنبش نرم افزای می باشد.
و تو ای عزیزی كه نمی شناسمت با توكل بر خداوند و مدد آقا امام زمان (عج) سخت كوشی را شروع كن كه پیامبر (ص) فرمود : « اگر علم در ثریا هم باشد مردمانی از دیار پارس به آن دست خواهند یافت ».
فرم ورود به سیستم :
این فرم برای امنیت بیشتر در نظر گرفته شده است كه از ورود افراد غیر مجاز به سیستم خوداری می كند.
فرم اصلی :
این صفحه یك منوی اصلی دارد ، كه این منو دارای 5 زیر منو می باشد.زیر منوی اول مربوط به عملیات روزانه (پذیرش خودرو، ترخیص خودرو، تصویه حساب…) ، زیرمنوی دوم ثبت كالاهای ورودی وخروجی به انبار می باشد .زیر منوی سوم گزارش گیری است ،زیرمنوی چهارم مربوط به ثبت تعاریف ، پشتیبان گیری وبازیابی ، تغییركلمه عبور می باشد وزیر منوی پنجم خروج از سیستم می باشد.
منوی عملیات :
پذیرش (مالك خودرو) :
دراین فرم می توان تمامی مشتری های كه تاكنون به تعمیرگاه مراجعه كرده اند را مشاهده نمود و مورد جستجو قرار داد .اگر بخواهیم مشتری جدیدی را به سیستم اضافه كنیم بر روی دكمه اضافه كلیك می كنیم ، صفحه مربوطه باز شده كه ما می توانیم اطلاعات را ثبت كنیم. برای ویرایش وحذف ونمایش اطلاعات مشتری ابتدا از جدول شماره پذیرش مربوطه را انتخاب كرده و با توحه به عملیاتی كه می خواهید انجام دهید ، یكی از دكمه های ویرایش ، حذف ، نمایش را انتخاب می كنید .
فرم ثبت اطلاعات مشتری :
هنگامی كه بر روی دكمه ی اضافه كلیك می كنیم این پنجره باز می شود ، كه شماره پذیرش وتاریخ پذیرش به صورت خودكار توسط برنامه آورده می شود و كاربر فقط باید اطلاعات مربوط به مشتری را وارد كند و بر روی دكمه ی ثبت كلیك كند.

اگر مشتری برای بار اول است كه به این نمایندگی مراجعه می كند می توان با كلیك بر روی دكمه ی مشتری و وارد كردن اطلاعات خواسته شده در پنجره باز شده یك كد منحصر به فرد به آن مشتری تعلق می گیرد.اما اگر برای اولین بار نمی با شد با زدن كلید فاصله می توان لسیت مشتری ها رامشاهده كرد وكد آن مشتری را انتخاب كرد….

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.
دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی دانلود فایل word بررسی نرم افزار حسابداری شرکت سایپا یدک روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید

دانلود فایل word بررسی نرم افزار حسابداری شرکت سایپا یدک

دانلود این فایل